Oznamy

15. 9. 2023 

Dnes na sviatok Sedembolestnej Panny Márie, sa znova objavil na kupole nášho chrámu na Furči, žiarivý meč na kríži. Pán Ježiš povedal: „Je čas zasiahnuť.

30. 6. 2023 

Zjavení Panny Márie nad kupolou kostola Svätej rodiny v Košiciach na Furči, kde začalo Božie dielo Spoločenstva Priateľov Eucharistie. Panna Mária je nad kostolom namiesto kríža. Odfotila to jedna pani z nášho chrámu dnes ráno.
Keď sa Valentín opýtal Pána Ježiša čo to znamená, usmial sa a prehovoril: Valentín, Barlička, a či som vám nepovedal že je to chrám plný milosti. Keď už neuverili tomu, že sa tu zjavujem tebe Valentín, tak už musela prísť moja Mamička, aby už konečne pochopili, že tento chrám som si vybral pre svoje dielo. Moja Mamička rozprestrela nad ním svoj ochranný plášť a bude každého chrániť kto tomu uverí.

19.3.2022 

Pani Ľ…, členka Spoločenstva nám hovorila, že aj ona má zvláštnu fotografiu na ktorej je na kupole nášho chrámu na mieste kde stojí kríž žiarivý meč. Odfotila to tiež ráno, keď prichádzala na Sv. omšu. Stalo sa to pred rokom na sviatok sv. Jozefa. Pán Ježiš Valentínovi povedal: „Ten meč znamená, že zasiahnem.“

17. 10. 2022 

Certifikát z Loreta, kde sme dali slúžiť večne sväté omše za členov Spoločenstva Priateľov Eucharistie.