Zásady ochrany osobných údajov

Kto sme

Adresa našej webovej stránky je: https://peuch.eu , email: info@peuch.eu

Aké osobné údaje získavame a prečo ich zbierame

Odoslaním formulára súhlasíte, aby prevádzkovateľ týchto stránok, v zmysle Nariadenie Európskej únie č. 2016/679 upravujúce ochranu osobných údajov (GDPR), spracovával nižšie vypísané osobné údaje:

  • meno a priezvisko,
  • rok narodenia,
  • e-mailovú adresu.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

  1. Emailová adresa a meno budú spracované za účelom kontaktovanie autora správy.
  2. Súhlas udeľujete na spracovanie po dobu 10 rokov, pokiaľ túto dobu nepredĺžite.
  3. Spracovanie osobných údajov je vykonávané správcom webu.
  4. Súhlas možno vziať kedykoľvek späť, a to napríklad zaslaním emailu. Späťvzatie súhlasu bude mať za následok zmazanie vašich osobných údajov.

Vložený obsah z iných webových stránok

Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku.

Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

Spracovanie údajov a vaše práva

Vezmite prosím na vedomie, že podľa zákona o ochrane osobných údajov máte právo požadovať od nás informáciu, aké vaše osobné údaje spracovávame, požadovať od nás vysvetlenie ohľadne spracovania osobných údajov, vyžiadať si u nás prístup k týmto údajom a tieto nechať aktualizovať alebo opraviť, požadovať od nás vymazanie týchto osobných údajov, v prípade pochybností o dodržiavaní povinností súvisiacich so spracovaním osobných údajov obrátiť sa na nás alebo na Úrad na ochranu osobných údajov.